Primaria Comunei Dumbravita

Pagina oficiala a Primariei Comunei Dumbravita jud. Timis

Structura primariei

Conducere

Primar:

Viceprimar:

Secretar general U.A.T. Dumbrăvița:

COMPARTIMENT SECRETARIAT ȘI RELAȚII CU PUBLICUL 2/2
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Hrihor Lenuța-Zamfira
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Buță Artemia Cornelia
SERVICIUL ECONOMIC 9/11

CONTABIL SEF:

COMPARTIMENT CONTABILITATE, BUGET SI FINANTE
INSPECTOR SUPERIOR:
Nicola Daniela-Otilia
INSPECTOR SUPERIOR:
Marcu Ramona
INSPECTOR SUPERIOR:
Don Ilona
COMPARTIMENT TAXE SI IMPOZITE, CASIERIE 4/5
INSPECTOR SUPERIOR:
Casiean Iolanda
INSPECTOR PRINCIPAL:
Solomon Alina
INSPECTOR ASISTENT:
Szilagy Roxana-Adina
REFERENT SUPERIOR:
Niculescu Elena-Alina
COMPARTIMENT EXECUTARE SILITA
INSPECTOR SUPERIOR:
Popovici Lacramioara
INSPECTOR SUPERIOR:
Marius Rosian Mitrovici

 

BIROUL URBANISM 5/9

ȘEF BIROU:  Cârjan Roxana

COMPARTIMENT URBANISM ȘI PLANIFICARE TERITORIALĂ 3/4
INSPECTOR  SUPERIOR:
Adam Cristina-Andreia
ARHITECT DEBUTANT:
Sperlea Anca
INSPECTOR  DE SPECIALITATE:
Wick Loredana
COMPARTIMENT AVIZE PUBLICITATE ȘI DISCIPLINA ÎN CONSTRUCȚII
INSPECTOR SUPERIOR:
Ciev Zaharie
COMPARTIMENT PATRIMONIU, GIS, CADASTRU 2/3
INSPECTOR SUPERIOR:
Blaga Lucian Marius
INSPECTOR ASISTENT:
Boța Cătălin Ionuț

 

SERVICIUL POLIȚIA LOCALĂ 14/15

ȘEF SERVICIU:  Ljajic Sead

COMPARTIMENT ORDINE ȘI LINIȘTE PUBLICĂ 3/6

POLIȚIST LOCAL DEBUTANT:                                                    Berbentea Flavius-Pavel

POLIȚIST LOCAL DEBUTANT:                                                    Bocai Nicoleta

POLIȚIST LOCAL DEBUTANT:                                                    Ionică Gabriel

POLIȚIST LOCAL SUPERIOR:
Sperlea Claudiu Bogdan
POLIȚIST LOCAL  SUPERIOR:
Roșu Ioan Alexandru
POLIȚIST LOCAL PRINCIPAL:
Korenyi Andrei-Sergiu
COMPARTIMENT DISCIPLINA ÎN CONSTRUCȚII
POLIȚIST LOCAL SUPERIOR:
Dancău Dumitru Traian
POLIȚIST LOCAL SUPERIOR:
Szabo Traian Horațiu
COMPARTIMENT ACTIVITĂȚI COMERCIALE ȘI AFIȘAJ STRADAL
POLIȚIST LOCAL ASISTENT:
COMPARTIMENT PROTECȚIA MEDIULUI
POLIȚIST LOCAL SUPERIOR:
Hancig Mircea
POLIȚIST LOCAL SUPERIOR:
Meleșcanu Richard-Valentin
COMPARTIMENT DISPECERAT
POLIȚIST LOCAL ASISTENT:
Zoițuc Corneliu
POLIȚIST LOCAL DEBUTANT:
Puiu Anca
COMPARTIMENT CIRCULAȚIA PE DRUMURI PUBLICE
POLIȚIST LOCAL ASISTENT: 
vacant
COMPARTIMENT GHIȘEU UNIC 3/3
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Laichici Georgeta
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Crucică Adelina
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Preșneanu Alina-Sanda
COMPARTIMENT ASISTENȚĂ SOCIALĂ 1/1
INSPECTOR:
Gaspar Oana
COMPARTIMENT AGRICOL ȘI FOND FUNCIAR 1/2
INSPECTOR PRINCIPAL:
Zaharia Alina-Nicoleta

 

COMPARTIMENT RESURSE UMANE, SALARIZARE 1/1
INSPECTOR SUPERIOR:
Gal Eniko

 

SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA PERSOANELOR 3/3
INSPECTOR SUPERIOR:
Csiszer Lăcrămioara Marcela
INSPECTOR SUPERIOR:
Szasz Maria
INSPECTOR SUPERIOR:
Popazu Alina
DIRECȚIA TEHNICĂ 9/20

DIRECTOR EXECUTIV:

COMPARTIMENT DEZVOLTARE PROIECTE 4/5
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Gal Ladislau
INSPECTOR SUPERIOR:
Cristescu Lăcrămioara
INSPECTOR SUPERIOR:
Șontea Monica
INSPECTOR SUPERIOR:
Scrob Eva
COMPARTIMENT INFRASTRUCTURĂ ȘI TRANSPORT 3/5
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Albu Ioan Petru
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Erdely Daniela Violeta
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Guler Alexandru
COMPARTIMENT SPAȚII VERZI, PROTECȚIA MEDIULUI ȘI ANIMALELOR
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Pîrjol Elena Rodica
COMPARTIMENT ADMINISTRATIV
PAZNIC:
Golban Gheorghe
COMPARTIMENT ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC
COMPARTIMENT PROTECȚIE CIVILĂ, SITUAȚII DE URGENȚĂ
COMPARTIMENT CULTURĂ ȘI TINERET
COMPARTIMENT MANAGEMENTUL DOCUMENTELOR ȘI ARHIVA 1/1
INSPECTOR DE SPECIALITATE:
Hîj Simona
COMPARTIMENT ACHIZIȚII PUBLICE 2/3
INSPECTOR PRINCIPAL:
Alesu Georgiana
CONSILIER DEBUTANT:
Dărău Adriana-Elena
CABINET PRIMAR 1/2
CONSILIER:
Dan Cosmin Marius
CABINET VICEPRIMAR 1/1
CONSILIER:
Reimer Doru- Gheorghe
COMPARTIMENT JURIDIC 1/2
CONSILIER JURIDIC ASISTENT:
Pușcașu Loredana